О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/206 "О бюджете Шакатского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 24 мая 2023 года № 3/37
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Шакатского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 33/206 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шакатского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 265 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 254 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 149 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 573 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 289 тысяч тенге;
2) затраты – 92 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 271 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 271 тысяч тенге.

Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" № 33/206 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 3/37 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/206 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 265 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 149 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 289 мың теңге;
2) шығындар – 92 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 271 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 271 мың теңге.