О бюджете Зангарского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/116.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 614 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 966 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 448 тысяч тенге;
2) затраты – 38 420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/116 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 614 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 966 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 448 мың теңге;
2) шығындар – 38 420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 806 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 21/176 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Зангарского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 31 443 тысячи тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 806 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 21/176 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Заңғар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 31 443 мың теңгеде ескерілсін.