Об отмене некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25 сентября 2023 года № 43/7
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 25 сентября 2023 года
№ 43/7
Перечень отмененных некоторых решений Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата от 25 ноября 2022 года № 132/23 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 303/61 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Лозовского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 174517).
2. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 143/24 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 301/61 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Козыкеткенского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176536).
3. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 144/24 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 302/61 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Конырозекского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176537).
4. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 145/24 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 316/63 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Новопокровского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176533).

Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 43/7 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 қыркүйектегі
№ 43/7 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 132/23 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 303/61 "Успен ауданы Лозов ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 174517 болып тіркелген).
2. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 143/24 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 301/61 "Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176536 болып тіркелген).
3. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 144/24 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 302/61 "Успен ауданы Қоңырөзек ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176537 болып тіркелген).
4. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 145/2 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 316/63 "Успен ауданы Новопокров ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176533 болып тіркелген).

5. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 146/24 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2020 года № 284/58 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Ольгинского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176534).
6. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 147/24 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2020 года № 285/58 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Равнопольского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176532).
7. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 148/24 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 300/61 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Успенского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176531).

5. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 146/24 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 284/58 "Успен ауданы Ольгин ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176534 болып тіркелген).
6. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 147/24 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 285/58 "Успен ауданы Равнополь ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176532 болып тіркелген).
7. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 148/24 "Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 300/61 "Успен ауданы Успен ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176531 болып тіркелген).