Об отмене постановления акимата города Алматы от 10 августа 2023 года № 3/436 "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 17 августа 2023 года № 3/450
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Алматы от 10 августа 2023 года № 3/436 "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
Аким города Алматы Е. Досаев

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" 2023 жылғы 10 тамыздағы № 3/436 қаулысының күшін жою туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 3/450 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" 2023 жылғы 10 тамыздағы № 3/436 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев