Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на четвертый квартал 2023 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 24 марта 2023 года № 33 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.

2023 жылғы төртінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 33 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.