О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 25-10 "Об утверждении бюджета Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2023 -2025 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15 августа 2023 года № 7-9
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 25-10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 134279,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6602 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127677,6 тысяч тенге;
2) затраты – 135186,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907,2 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 907,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 907,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области ________ E. Жакенов
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 15 августа 2023 года № 7-9
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года № 25-10
Бюджет Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,
тысяч тенге

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-10 "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 7-9 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134279,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135186,8 мың теңге;
2) шығындар – 135186,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –907,2 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –907,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 907,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы ________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайын ауданы мәслихатының
2023 жылы 15 тамыздағы
№ 7-9 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайын ауданы мәслихатының
2022 жылы 30 желтоқсандағы
№ 25-10 шешіміне
1- қосымша
2023 жылға арналған Аққайын ауданның Тоқшын ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге