О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 7-23-25 "Об утверждении бюджета Константиновского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2023 года № 8-10-6
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Константиновского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 7-23-25 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 907,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 847,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 456,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 603,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 793,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 885,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 885,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 885,8 тысяч тенге. ";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

"2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-23-25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 8-10-6
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-23-25 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 907,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 847,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 456,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 603,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 793,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 885,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 885,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 885,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.