О признании утратившим силу решения маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2022 года № 24-4 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2023 года № 7/7. Отменено решением района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2023 года № 8-12
Сноска. Отменено решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.09.2023 № 8-12 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 27 декабря 2022 года № 24-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31578).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-4 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 7/7 шешімі. Күші жойылды - Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 8-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 26.09.2023 № 8-12 (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31578 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С. Баумағанбетов