О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2022 года № 25-11 "Об утверждении бюджета Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2023 года № 11-4
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2022 года № 25-11 "Об утверждении бюджета Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 049,1 тысяча тенге:
налоговые поступления – 26 860,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 202 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 218 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 768,3 тысячи тенге;
2) затраты – 96 252,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 203,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 203,1 тысяча тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 203,1 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области от
11 декабря 2023 года № 11-4
Приложение 1 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области от
29 декабря 2022 года № 25-11
Бюджет на 2023 год Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-11 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 11-4 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-11 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 049,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 860,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 218 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 768,3 мың теңге;
2) шығындар – 96 252,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 203,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 203,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 203,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданы мәслихатының төрағасы
С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2023 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 11-4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 25-11 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың
теңге)