О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2022 года № 25-16 "Об утверждении бюджета Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2023 года № 11-7
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2022 года № 25-16 "Об утверждении бюджета Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 061,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 949,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 798,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 313,5 тысяч тенге;
2) затраты – 90 562,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 500,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 500,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо- Кахстанской области
от 11 декабря 2023 года № 11-7
Приложение 1 к решению
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2022 года № 25-16
Бюджет на 2023 год Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-16 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 11-7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-16 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 061,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 949,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 798,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 313,5 мың теңге;
2) шығындар – 90 562,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 500,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 500,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданы мәслихатының төрағасы
С.Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2023 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 11-7 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 25-16 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың
теңге)