О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо - Казахстанской области от 29 декабря 2022 года №283 "Об утверждении бюджета города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 – 2025 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2023 года № 84
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года №283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177500) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 204156 тысяч тенге:
налоговые поступления – 101073 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 28691 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74392 тысяч тенге;
2) затраты – 246656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42500 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42500 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть в бюджете города Тайынша на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет города Тайынша в сумме 66392 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов
Приложение
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 13 ноября 2023 года № 84
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2022 года № 283
Бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 283 шешіміне толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 84 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №283 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177500 болып тіркелген) шешіміне мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 204156 мың теңге:
салықтық түсімдер - 101073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28691 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74392 мың теңге;
2) шығындар -246656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42500 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42500";
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2023 жылға арналған Тайынша қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен Тайынша қаласының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі 66392 мың теңге сомасында ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы С.Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2023 жылғы 13 қарашадағы
№ 84 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 283 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы