О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 9-26с "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 05 сентября 2023 года № 9-7 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 9-26 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 188,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 173,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54734,6 тысяч тенге;
2) затраты – 57 732,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -544,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 544,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 544,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на капитальные расходы;
2) на освещение улиц;
3) на обустройство детской игровой площадки в селе Аккудык;
4) на содержание клуба (центра досуга);
5) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 9-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 05 қыркүйектегі № 9-7 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 9-26 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 188,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 173,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 734,6 мың теңге;
2) шығындар – 57 732,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -544,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 544,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 544,3 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) күрделі шығыстарына;
2) көшелерді жарықтандыруға;
3) Аққұдық ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
4) клубты (демалыс орталықты) күтіп ұстауға;
5) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;

6) на проведение оценки автомобиля;
7) содержание аппарата.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Карасуского сельского округа Уалихановского района "Решение о реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

6) автокөлікті бағалауды жүргізуге;
7) аппаратты күтіп ұстауға.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Қарасу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;