О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 28/11 "Об утверждении бюджета Кривощековского сельского округа района Шал акына на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2023 года № 9/9
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Кривощековского сельского округа района Шал акына на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 28/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кривощековского сельского округа района Шал акына на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 320 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 243 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 077 тысяч тенге;
2) затраты – 128 571,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 251,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 251,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 251,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/11 "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 8 карашадағы № 9/9 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шал акын ауданы Кривощеков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127 320 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 077 мың теңге;
2) шығындар – 128 571,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 251,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 251,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 251,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.