Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Алмалы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 173 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде, Алмалы ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы кейбір көшелерге атаулар берілсін:
1) № 8 көшеге – Мұхамеджан Шонбасов көшесі;
2) № 16 көшеге – Рахымжан Отарбаев көшесі;
3) № 20 көшеге – Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
4) № 14 көшеге – Есенияз Шытықов көшесі берілсін.
2. Атырау қаласы Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы кейбір көшелерге атау берілсін:
1) № 31 көшеге – Құмар Құбашев көшесі берілсін.
3. Атырау қаласы Алмалы ауылдық округінің Алмалы және Береке ауылдарының бұрыннан қалыптасқан көше атауларына келісім берілсін:
1) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Жастар" көшесі;
2) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Бейбітшілік" көшесі;
3) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Теңдік" көшесі;
4) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Өзен жағасы" көшесі;
5) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Атырау" көшесі;
6) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Жас желек" көшесі;
7) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Көгалды алаң" көшесі;
8) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Сары дала" көшесі;
9) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Жаңа құрылыс" көшесі;
10) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Сандуғаш" көшесі;
11) Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Бәйтерек" көшесі;
12) Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы "Әмір Сидағалиев" көшесі;
13) Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы "Ілияс Қыдырғожин" көшесі;
14) Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы "Қуаныш Түсіпқалиев" көшесі;
15) Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы "Сәбила Мұхитова" көшесі;
16) Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы "Құспан Нұрпейісов" көшесі;
17) Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы "Зинел Тыныбеков" көшесі деген атауларға келісім берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алмалы ауылдық
округі әкімі
Г. Аухадиева

О присвоении наименований улицам
Решение акима Алмалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 12 декабря 2023 года № 173
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 22 июня 2023 года, с учетом мнения населения Алмалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования некоторым улицам село Алмалы Алмалинского сельского округа города Атырау:
1) улице № 8 - улица Мұхамеджан Шонбасов;
2) улице № 16 - улица Рахымжан Отарбаев;
3) улице № 20 - улица Қайрат Рысқұлбеков;
4) улице № 14 - улица Есенияз Шытықов;
2. Присвоить наименования некоторым улицам села Береке Алмалинского сельского округа города Атырау:
1) улице № 31 - улица Құмар Құбашев;
3. Дать согласие по ранее сформированным наименованиям улиц сел Алмалы и Береке сельского округа Алмалы:
1) названию улицы "Жастар" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
2) названию улицы "Бейбітшілік" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
3) названию улицы "Теңдік" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
4) названию улицы "Өзен жағасы" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
5) названию улицы "Атырау" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
6) названию улицы "Жас желек" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
7) названию улицы "Көгалды алаң" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
8) названию улицы "Сары дала" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
9) названию улицы "Жаңа құрылыс" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
10) названию улицы "Сандуғаш" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
11) названию улицы "Бәйтерек" в селе Алмалы сельского округа Алмалы;
12) названию улицы "Әмір Сидағалиев" в селе Береке сельского округа Алмалы;
13) названию улицы "Ілияс Қыдырғожин" в селе Береке сельского округа Алмалы;
14) названию улицы "Қуаныш Түсіпқалиев" в селе Береке сельского округа Алмалы;
15) названию улицы "Сәбила Мұхитова" в селе Береке сельского округа Алмалы;
16) названию улицы "Құспан Нұрпейсов" в селе Береке сельского округа Алмалы;
17) названию улицы "Зинел Тыныбеков" в селе Береке сельского округа Алмалы;
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алмалинского
сельского округа
Г. Аухадиева