Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кызылкогинскому району
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 августа 2023 года № 6-2
В соответствии с подпунктами 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Кызылкогинского района РЕШИЛ:

Қызылқоға ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 тамыздағы № 6-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кызылкогинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылкогинского
районного маслихата
Бейскали Т.Е.
Приложение к решению
Кызылкогинского районного
маслихата от 14 августа
2023 года № 6-2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кызылкогинскому району
Виды объектов образования и накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Қызылқоға ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға аудандық
мәслихатының төрағасы
Т.Е. Бейсқали
Қызылқоға аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
14 тамыздағы № 6-2
шешіміне қосымша
Қызылқоға ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық шамасы,
м³
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын