О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Құрманғазы Курмангазинского района Атырауской области от 16 августа 2023 года № 356
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 22 июня 2023 года и с учетом мнения населения Курмангазинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице села Курмангазы, Курмангазинского сельского округа следующее наименование:
Улица №1 – улица Шарапия Баекешова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания, вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима округа
М. Ажигереев

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Құрманғазы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 тамыздағы № 356 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде және Құрманғазы ауылдық округінің тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Құрманғазы ауылдық округінің Құрманғазы ауылындағы көшесіне келесі атау берілсін:
№ 1 көшесіне – Шарапий Баекешов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушы М. Ажигереев