Об областном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Туркестанского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 7/85-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 318 647 540 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 69 250 391 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 36 183 108 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 431 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 1 213 123 610 тысяч тенге;
2) затраты – 1 302 961 821 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 732 310 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 695 836 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 963 526 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 6 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 29 046 591 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 046 591 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 24.10.2024 № 13/175-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить на 2024 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в бюджеты районов (городов областного значения) – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 44,1 процента;
Жетысайского района – 54,3 процента;
Казыгуртского района – 47,4 процента;
Келесского района – 50 процентов;
Мактааральского района – 50,5 процента;
Ордабасынского района – 49,5 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 52,2 процента;
Сарыагашского района – 50 процентов;
района Сауран – 50 процентов;
Созакского района – 51 процент;
Толебийского района – 46,2 процента;
Тюлькубасского района – 53,3 процента;
Шардаринского района – 48,3 процента;
города Арыс – 54,3 процента;

2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/85-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысының 2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 318 647 540 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 69 250 391 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 36 183 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90 431 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 1 213 123 610 мың теңге;
2) шығындар – 1 302 961 821 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38 732 310 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 695 836 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 963 526 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 29 046 591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 29 046 591 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 24.10.2024 № 13/175-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 44,1 пайыз;
Жетісай ауданының – 54,3 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 47,4 пайыз;
Келес ауданының – 50 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 50,5 пайыз;
Ордабасы ауданының – 49,5 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 52,2 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 50 пайыз;
Сауран ауданының – 50 пайыз;
Созақ ауданының – 51 пайыз;
Төлеби ауданының – 46,2 пайыз;
Түлкібас ауданының – 53,3 пайыз;
Шардара ауданының – 48,3 пайыз;
Арыс қаласының – 54,3 пайыз;

города Кентау – 41,7 процента;
города Туркестан – 47,3 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 55,9 процента;
Жетысайского района – 45,7 процента;
Казыгуртского района – 52,6 процента;
Келесского района – 50 процентов;
Мактааральского района – 49,5 процента;
Ордабасынского района – 50,5 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 47,8 процента;
Сарыагашского района – 50 процентов;
района Сауран – 50 процентов;
Созакского района – 49 процентов;
Толебийского района – 53,8 процента;
Тюлькубасского района – 46,7 процента;
Шардаринского района – 51,7 процента;
города Арыс – 45,7 процента;
города Кентау – 58,3 процента;
города Туркестан – 52,7 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения) – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 47,9 процентов;
Жетысайского района – 43,3 процента;
Казыгуртского района – 44,8 процента;
Келесского района – 58,3 процента;
Мактааральского района – 48,6 процента;
Ордабасынского района – 41 процент;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 48,7 процента;
Сарыагашского района – 50 процентов;
района Сауран – 52,9 процента;
Созакского района – 48,7 процента;
Толебийского района – 42,8 процента;
Тюлькубасского района – 50,5 процента;
Шардаринского района – 70 процентов;
города Арыс – 58,2 процента;
города Кентау – 47,8 процента;
города Туркестан – 40,9 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 52,1 процента;
Жетысайского района – 56,7 процента;
Казыгуртского района – 55,2 процента;
Келесского района – 41,7 процента;
Мактааральского района – 51,4 процента;
Ордабасынского района – 59 процентов;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 51,3 процента;
Сарыагашского района – 50 процентов;
района Сауран – 47,1 процента;
Созакского района – 51,3 процента;
Толебийского района – 57,2 процента;
Тюлькубасского района – 49,5 процента;
Шардаринского района – 30 процентов;
города Арыс – 41,8 процента;
города Кентау – 52,2 процента;
города Туркестан – 59,1 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения) – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 24.10.2024 № 13/175-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

Кентау қаласының – 41,7 пайыз;
Түркістан қаласының – 47,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 55,9 пайыз;
Жетісай ауданынан – 45,7 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 52,6 пайыз;
Келес ауданынан – 50 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 49,5 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 50,5 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 47,8 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 50 пайыз;
Сауран ауданынан – 50 пайыз;
Созақ ауданынан – 49 пайыз;
Төлеби ауданынан – 53,8 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 46,7 пайыз;
Шардара ауданынан – 51,7 пайыз;
Арыс қаласынан – 45,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 58,3 пайыз;
Түркістан қаласынан – 52,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
әлеуметтік салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 47,9 пайыз;
Жетісай ауданының – 43,3 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 44,8 пайыз;
Келес ауданының – 58,3 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 48,6 пайыз;
Ордабасы ауданының – 41 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 48,7 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 50 пайыз;
Сауран ауданының – 52,9 пайыз;
Созақ ауданының – 48,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 42,8 пайыз;
Түлкібас ауданының – 50,5 пайыз;
Шардара ауданының – 70 пайыз;
Арыс қаласының – 58,2 пайыз;
Кентау қаласының – 47,8 пайыз;
Түркістан қаласының – 40,9 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 52,1 пайыз;
Жетісай ауданынан – 56,7 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 55,2 пайыз;
Келес ауданынан – 41,7 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 51,4 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 59 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 51,3 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 50 пайыз;
Сауран ауданынан – 47,1 пайыз;
Созақ ауданынан – 51,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 57,2 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 49,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 30 пайыз;
Арыс қаласынан – 41,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 52,2 пайыз;
Түркістан қаласынан – 59,1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 24.10.2024 № 13/175-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Предусмотреть на 2024 год объемы бюджетных изъятий из районных (городов областного значения) бюджетов в областной бюджет в общей сумме 9 789 048 тысяч тенге, в том числе:
от Сайрамского района – 3 123 327 тысяч тенге;
Сарыагашского района – 1 334 371 тысяча тенге;
Созакского района – 4 779 139 тысяч тенге;
города Туркестан – 552 211 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2024 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные (городов областного значения) бюджеты, в общей сумме 24 832 600 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек – 2 300 997 тысяч тенге;
Жетысайскому району – 2 787 081 тысяча тенге;
Казыгуртскому району – 355 990 тысяч тенге;
Келесскому району – 2 851 670 тысяч тенге;
Мактааральскому району – 3 561 019 тысяч тенге;
Ордабасынскому району – 1 280 067 тысяч тенге;
Отрарскому району – 2 889 236 тысяч тенге;
району Сауран – 2 426 412 тысяч тенге;
Толебийскому району – 991 595 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району – 774 254 тысячи тенге;
Шардаринскому району – 1 892 831 тысяча тенге;
городу Арыс – 1 011 405 тысяч тенге;
городу Кентау – 1 710 043 тысячи тенге.
5. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению земельных отношений области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению культуры области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению строительства области;
управлению архитектуры и градостроительства области;
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению физической культуры и спорта области;
управлению финансов и государственных активов области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Туркестанского областного маслихата от 24.10.2024 № 13/175-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению строительства области;
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год предусмотрено кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на:
проектирование и (или) строительство жилья;
реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение кредитования бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
приобретение жилья;
проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов.

3. 2024 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың жалпы көлемдері 9 789 048 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның iшiнде:
Сайрам ауданынан – 3 123 327 мың теңге;
Сарыағаш ауданынан – 1 334 371 мың теңге;
Созақ ауданынан – 4 779 139 мың теңге;
Түркістан қаласынан – 552 211 мың теңге.
4. 2024 жылға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 24 832 600 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Бәйдібек ауданына – 2 300 997 мың теңге;
Жетісай ауданына – 2 787 081 мың теңге;
Қазығұрт ауданына – 355 990 мың теңге;
Келес ауданына – 2 851 670 мың теңге;
Мақтаарал ауданына – 3 561 019 мың теңге;
Ордабасы ауданына – 1 280 067 мың теңге;
Отырар ауданына – 2 889 236 мың теңге;
Сауран ауданына – 2 426 412 мың теңге;
Төлеби ауданына – 991 595 мың теңге;
Түлкібас ауданына – 774 254 мың теңге;
Шардара ауданына – 1 892 831 мың теңге;
Арыс қаласына – 1 011 405 мың теңге;
Кентау қаласына – 1 710 043 мың теңге.
5. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың жер қатынастары басқармасы;
облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстың мәдениет басқармасы;
облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
облыстың құрылыс басқармасы;
облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы;
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы;
облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облыстық мәслихатының 24.10.2024 № 13/175-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
облыстың құрылыс басқармасы;
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және салуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
тұрғын үй сатып алуға;
кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге;

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенным решением Туркестанского областного маслихата от 11.04.2024 № 9/121-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год предусмотрены поступления трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета.
Распределение поступлений указанных трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов осуществляется на основании постановления акимата области.

Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Түркістан облыстық мәслихатының 11.04.2024 № 9/121-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен көрсетілген трансферттердің түсімдерін бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

9. Утвердить резерв акимата области на 2024 год в сумме 1 500 000 тысяч тенге.
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2024 год, согласно приложению 4.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Туркестанского областного маслихата Н.Абишов
Приложение 1 к решению
Туркестанского областного маслихата
от 13 декабря 2023 года № 7/85-VIII
Областной бюджет на 2024 год

9. Облыс әкімдігінің 2024 жылға арналған резервi 1 500 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. 2024 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
11. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н.Әбішов
Түркістан облыстық мәслихатының
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 7/85-VIII шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджет

14 287 612
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
63 089 844
1
Социальное обеспечение
10 277 434
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 596 972
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
853 555
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
460 727
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 608 246
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 730 811
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
2 899 323
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
44 310
261
Управление образования области
1 352 325
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 252 369
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
99 956
271
Управление строительства области
1 328 137
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 328 137
2
Социальная помощь
29 770 052
256
Управление координации занятости и социальных программ области
29 770 052
068
Программа занятости
29 770 052
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 042 358
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 022 263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
261 780
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
320 310
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
189 000
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи

14 287 612
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
63 089 844
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10 277 434
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 596 972
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
853 555
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
460 727
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 608 246
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 730 811
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
2 899 323
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
44 310
261
Облыстың білім басқармасы
1 352 325
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 252 369
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
99 956
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 328 137
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 328 137
2
Әлеуметтiк көмек
29 770 052
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
29 770 052
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29 770 052
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 042 358
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 022 263
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
261 780
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
320 310
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
189 000
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу

10 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 000
071
Развитие газотранспортной системы
10 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79 801 191
1
Сельское хозяйство
58 782 180
255
Управление сельского хозяйства области
45 264 146
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
386 248
002
Субсидирование развития семеноводства
600 000
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
4 432 075
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
500 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
150 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 420
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
90 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
25 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
8 800 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
10 387 762
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 271 325
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
13 119 316
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 500 000
271
Управление строительства области
5 153 728
020
Развитие объектов сельского хозяйства
5 153 728
719
Управление ветеринарии области
8 364 306
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
166 330
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
4 467
009
Организация санитарного убоя больных животных
145
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
88 380
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

10 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 000
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
79 801 191
1
Ауыл шаруашылығы
58 782 180
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
45 264 146
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
386 248
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
600 000
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
4 432 075
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
500 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
150 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 420
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
90 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
25 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
8 800 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
10 387 762
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 271 325
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
13 119 316
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 500 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 153 728
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
5 153 728
719
Облыстың ветеринария басқармасы
8 364 306
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166 330
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
4 467
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
145
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
88 380
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

33 076
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
508 648
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
30 414
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6 024 688
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
19 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
701 015
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
224 243
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
563 900
2
Водное хозяйство
10 998 852
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
421 584
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
421 584
255
Управление сельского хозяйства области
10 577 268
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
10 577 268
3
Лесное хозяйство
5 305 950
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
5 305 950
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
5 068 450
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
237 500
4
Рыбное хозяйство
500 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
500 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
500 000
5
Охрана окружающей среды
1 510 634
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 510 634
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
190 379
008
Мероприятия по охране окружающей среды
4 774
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
1 282 931
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 550
6
Земельные отношения
2 597 776
251
Управление земельных отношений области

33 076
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
508 648
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
30 414
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6 024 688
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
19 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
701 015
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
224 243
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
563 900
2
Су шаруашылығы
10 998 852
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
421 584
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
421 584
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 577 268
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10 577 268
3
Орман шаруашылығы
5 305 950
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 305 950
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
5 068 450
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
237 500
4
Балық шаруашылығы
500 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
500 000
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
500 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 510 634
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 510 634
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
190 379
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
4 774
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
1 282 931
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 550
6
Жер қатынастары
2 597 776
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы

3 635 517
004
Поддержка субъектов предпринимательства
100 000
011
Поддержка предпринимательской деятельности
176 373
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам субъектов предпринимательства
2 811 144
015
Частичное гарантирование кредитов субъектов предпринимательства приоритетных проектов
500 000
082
Предоставление государственных грантов субъектам предпринимательства для реализации бизнес-идей
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 883 844
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
5 883 844
9
Прочие
28 403 563
253
Управление здравоохранения области
150 721
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
150 721
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 391 529
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 391 529
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
217 860
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
217 860
261
Управление образования области
5 007 494
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 666 285
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 341 209
265
Управление предпринимательства и промышленности области
475 870
007
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
475 870
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 594 891
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
7 594 891
271
Управление строительства области
8 205 847
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
8 125 928
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
79 919
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 000 000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
1 000 000
285
Управление физической культуры и спорта области
1 370 736
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

3 635 517
004
Кәсіпкерлік субъектілерін қолдау
100 000
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
176 373
014
Кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 811 144
015
Кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттерін ішінара кепілдендіру
500 000
082
Бизнес-идеяларды іске асыру үшін кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 883 844
024
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
5 883 844
9
Басқалар
28 403 563
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
150 721
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
150 721
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 391 529
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 391 529
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
217 860
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
217 860
261
Облыстың білім басқармасы
5 007 494
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 666 285
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 341 209
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
475 870
007
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
475 870
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 594 891
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
7 594 891
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 205 847
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
8 125 928
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
79 919
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 000 000
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 000 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 370 736
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

49 980
074
Субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
49 980
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
1 173 396
752
Управление общественного развития области
951 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
576 154
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
374 970
766
Управление культуры и туризма области
222 272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и туризма
222 272
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
17 054 852
1
Топливо и энергетика
17 054 852
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 054 852
007
Развитие телоэнергетической системы
12 054 852
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
5 000 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
73 103 440
1
Сельское хозяйство
59 165 134
255
Управление сельского хозяйства области
43 951 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
326 929
002
Субсидирование развития семеноводства
655 200
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
471 826
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
406 220
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
163 800
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
101 061
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
32 760
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 300
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
7 098 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 848 145
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
651 071
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
12 722 701
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

49 980
074
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялау
49 980
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
1 173 396
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
951 124
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
576 154
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
374 970
766
Облыстың мәдениет және туризм басқармасы
222 272
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
222 272
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
17 054 852
1
Отын және энергетика
17 054 852
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 054 852
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12 054 852
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
5 000 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
73 103 440
1
Ауыл шаруашылығы
59 165 134
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
43 951 152
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
326 929
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
655 200
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
471 826
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
406 220
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
163 800
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
101 061
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
32 760
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 300
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
7 098 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 848 145
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
651 071
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
12 722 701
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау