О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 12/74-VІІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 500 тысяч тенге;
налоговые поступления – 11 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 45 580 тысяч тенге;
2) затраты – 57 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 160 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2024 № 24/141-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 442 тысяч тенге;
налоговые поступления – 14 676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 45 766 тысяч тенге;
2) затраты – 61 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -633 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 633 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 633 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2024 № 24/141-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12/74-VІІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ қабылдады:
1. Ақдала ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 57 500 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 11 920 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 45 580 мың теңге;
2) шығындар – 57 660 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 27.11.2024 № 24/141-VІІІ (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Байырқұм ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 442 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 14 676 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 45 766 мың теңге;
2) шығындар – 61 075 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -633 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 633 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 633 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 27.11.2024 № 24/141-VІІІ (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 536 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 536 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2024 № 24/141-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата Қ.Ахметов
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 536 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 536 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 27.11.2024 № 24/141-VІІІ (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Қ.Ахметов
Арыс қалалық мәслихатының