О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2022 года № 202 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2023 года № 59. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 20 декабря 2022 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №175841) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 807 074 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 673 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 094 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 281 199 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 708 312 тысяч тенге;
2) затраты – 19 077 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 329 076 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 873 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 599 182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 599 182 тысяч тенге:
поступления займов – 1 873 285 тысяч тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 59 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №175841 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 18 807 074 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 673 469 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 144 094 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 281 199 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 15 708 312 мың теңге;
2) шығындар – 19 077 180 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 329 076 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 873 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 599 182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 599 182 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 873 285 мың теңге;

28 495
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
501 189
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
77 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
106 829
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 372
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 328
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
31 129
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 553 223
1
Жилищное хозяйство
1 912 557
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 636 480
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
22 782
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
718 907
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
894 791
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
276 077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
148 765
008
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
107 628
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19 684
2
Коммунальное хозяйство
782 380
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
782 380
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
94 829
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
569 926
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
112 525
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 100
3
Благоустройство населенных пунктов

28 495
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
501 189
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
77 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
106 829
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 829
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 372
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 328
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
31 129
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 553 223
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 912 557
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 636 480
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
22 782
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
718 907
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
894 791
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
276 077
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
148 765
008
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
107 628
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19 684
2
Коммуналдық шаруашылық
782 380
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
782 380
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
94 829
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
569 926
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газдандыру желілерін пайдалануды ұйымдастыру
112 525
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 100
3
Елді-мекендерді көркейту