О признании утратившим силу решения Казыгуртского районного маслихата от 11 августя 2023 года № 5/31-VІІІ "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казыгуртскому району"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2023 года № 6/42-VIII
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казыгуртского районного маслихата от 11 августя 2023 года № 5/31-VІ "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казыгуртскому району"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Т.Калымбетов

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 5/31-VІІІ "Қазығұрт ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 6/42-VIII шешiмi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 5/31-VІІІ "Қазығұрт ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Т.Калымбетов