О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 36/163-VІI
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 16 ноября 2023 года № 8/49-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года под №36/163-VIIследующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 055 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 7895 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
2) затраты – 155 838 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -7 783 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 783 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 783 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 783 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 665 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 14 634 тысяч тенге;
2) затраты – 56 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 764 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 764 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 764 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 764тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 852 тысяч тенге:
налоговые поступления – 95 235 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36/163-VIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 8/49-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы №36/163-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 148 055 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 147 895 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 160 мың теңге;
2) шығындар – 155 838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -7 783 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 783 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 783 мың теңге.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 53 665 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 39 031 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 14 634 мың теңге;
2) шығындар – 56 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 764 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 764 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 764мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 101 852 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 95 235 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Т.Калымбетов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 16 ноября 2023 года №8/49-VIIІ
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 30 декабря 2022 года №36/163-VII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2023 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
16 қарашадағы № 8/49-VIIІ
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоқсандағы №36/163-VІI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер