О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 28-187-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 3 ноября 2023 года № 8-57-VIІI. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 28-187-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 177024) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 268 009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 744 368 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 498 033 тысяч тенге;
2) затраты – 14 270 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 320 297 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 476 100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 155 803 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 322 684 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322 684 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 476 100 тысяч тенге;

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-187-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8-57-VIІI шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-187-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177024 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 268 009 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 744 368 мың теңге; салықтық емес түсімдер – 25 608 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 498 033 мың теңге;
2) шығындар – 14 270 396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 320 297 мың теңге, оның ішінде:
Бюджеттік кредиттер – 476 100 мың теңге;
Бюджеттік кредиттерді өтеу – 155 803 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо–0, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу – 0;
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -322 684 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322 684 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 476 100 мың теңге;

197 980
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
63 356
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
34 624
015
Капитальные расходы государственного органа
100 000
12
Транспорт и коммуникации
517 398
1
Автомобильный транспорт
489 398
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
489 398
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50 000
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 215
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
432 183
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
28 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
28 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
28 000
13
Прочие
2 387 156
9
Прочие
2 387 156
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 861
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
25 861
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 000
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 150 939
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 150 939
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 209 356
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 068 784
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
140 572
14
Обслуживание долга
170
1
Обслуживание долга
170
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
170
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

197 980
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
63 356
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
34 624
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100 000
12
Көлiк және коммуникация
517 398
1
Автомобиль көлiгi
489 398
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
489 398
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50 000
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
7 215
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
432 183
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
28 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
28 000
13
Басқалар
2 387 156
9
Басқалар
2 387 156
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 861
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
25 861
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 000
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 150 939
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1 150 939
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 209 356
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 068 784
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
140 572
14
Борышқа қызмет көрсету
170
1
Борышқа қызмет көрсету
170
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
170
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету