О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 34/2 "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 10/2
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №34/2 "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2023-2025 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 202 тысяч тенге:
налоговые поступления – 63 528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 054 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 370 тысяч тенге;
2) затраты – 93 952 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 750 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 750 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2023-2025 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 760 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 113 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 400 тысяч тенге;
2) затраты – 38 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 114 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2023-2025 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 631 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;

Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/2 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 10/2 шешiмi
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" №34/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 93 202 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 63 528 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 054 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 22 370 мың теңге;
2) шығындар – 93 952 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 750 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 750 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Бөген ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 760 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 147 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 113 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 400 мың теңге;
2) шығындар – 38 874 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Бөржар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 631 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 738 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;

17. Утвердить бюджет сельского округа Шубар на 2023-2025 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 074 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 452тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 220 тысяч тенге;
2) затраты – 61 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 124 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 124 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в новой редакции:
19. Утвердить бюджет сельского округа Шубарсу на 2023-2025 годы согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 216 732 тысяч тенге:
налоговые поступления – 97 617 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 837 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 028 тысяч тенге;
2) затраты – 221 442 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 710 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4 710 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 710 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Б.Джумабеков
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2023 года № 10/2
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 декабря
2022 года № 34/2
Бюджет сельского округа Бадам на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

17. Шұбар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 074 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 452 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 252 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 220 мың теңге;
2) шығындар – 61 198 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 124 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 124 мың теңге.
19 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
19. Шұбарсу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 216 732 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 97 617 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 93 837 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 028 мың теңге;
2) шығындар – 221 442 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 710 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 710 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 710 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
20. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Джумабеков
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 желтоқсандағы № 10/2
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 34/2
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
35
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
35
3. Чисто бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-750
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
750
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
750
01
Остатки бюджетных средст
750
1
Свободные остатки бюджетных средств
750
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2023 года № 10/2
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 декабря
2022 года № 34/2
Бюджет сельского округа Бугунь на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
35
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
35
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-750
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
750
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
750
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
750
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
750
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 желтоқсандағы № 10/2
шешіміне 2-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 34/2
шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Бөген ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы