О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 2 августа 2023 года № 5-36/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 460 193 тысяч тенге;
налоговые поступления – 361 182 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 89 011 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 000 тысяч тенге;
2) расходы – 561 362 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -101 169 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 169 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 101 169 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 124 тысяч тенге;
налоговые поступления – 29 522 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56 602 тысяч тенге;
2) расходы – 91 661 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 537 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 537 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 537 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Жибек-жолынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 823 тысяч тенге;

Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 тамыздағы № 5-36/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 460 193 мың теңге;
салықтық түсімдер – 361 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 89 011 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 10 000 мың теңге;
2) шығындар – 561 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101 169 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 169 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 169 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 86 124 мың теңге;
салықтық түсімдер – 29 522 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 56 602 мың теңге;
2) шығындар – 91 661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 537 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 537 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 537 мың теңге.".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Жібек-жолы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 86 823 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 34 973 тысяч тенге.".
Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района
от 2 августа 2023 года № 5-36/VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района
от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 973 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2023 жылғы 2 тамыздағы
№ 5-36/VIII шешіміне 1 қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2022жылғы 27 желтоқсандағы
№ 25-148/VII шешіміне 1 қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3