О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 159 "О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 24 мая 2023 года № 22. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 159 "О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2023-2025 годы согласно приложениями 1 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 101 002 тысяч тенге:
налоговые поступления –11 145 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 497 тысяч тенге;
2) затраты – 102 471 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 469 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 469 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 878 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 292 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 586 тысяч тенге;
2) затраты – 72 928 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 050 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2023-2025 годы согласно приложениям 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 934 тысяч тенге:
налоговые поступления –9 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 159 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 22 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 159 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 101 002 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 145 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 360 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 88 497 мың теңге;
2) шығындар – 102 471 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 469 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 469 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 878 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 292 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 65 586 мың теңге;
2) шығындар – 72 928 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 050 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 78 934 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 710 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 690 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3 970 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 2225, 28, 31 и 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Созакского районного маслихата О.Жәмиев
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 24 мая 2023 года № 22
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 28 декабря 2022 года № 159
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2023 год
Категория
Сумма,
Класс
тысяч тенге
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 970 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының төрағасы О.Жәмиев
Созақ аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 мамырдағы
№ 22 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3