О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 159 "О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15 августа 2023 года № 42. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 159 "О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2023-2025 годы согласно приложениями 1 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 124 136 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 331 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 110 445 тысяч тенге;
2) затраты – 125 605тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 469 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 469 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 878 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 292 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 586 тысяч тенге;
2) затраты – 72 928 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 050 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 050 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2023-2025 годы согласно приложениям 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 557 тысяч тенге:
налоговые поступления –9 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 159 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 42 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 159 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 124 136 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 331 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 360 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 110 445 мың теңге;
2) шығындар – 125 605 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 469 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 469 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 878 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 292 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 65 586 мың теңге;
2) шығындар – 72 928 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 050 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 92 557 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 710 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 690 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

налоговые поступления –14 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 711 тысяч тенге;
2) затраты – 102 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -766 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –766 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 766 тысяч тенге.".
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Шолаккорган на 2023-2025 годы согласно приложениям 22 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 716 тысяч тенге:
налоговые поступления –78 371 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 940 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 138 405 тысяч тенге;
2) затраты – 232 050 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 334 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12 334 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 334 тысяч тенге.".
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Шу на 2023-2025 годы согласно приложениям 25 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 381 тысяч тенге:
налоговые поступления –694 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –42 687 тысяч тенге;
2) затраты – 44 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -736тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –736 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 736 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Таукент на 2023-2025 годы согласно приложениям 31 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

салықтық түсiмдер – 14 160 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 260 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi–87 711 мың теңге;
2) шығындар – 102 897 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -766 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 766 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 766 мың теңге.".
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Шолаққорған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 22-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 219 716 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 78 371 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 940 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 138 405 мың теңге;
2) шығындар- 232 050мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 334мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 334 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 334 мың теңге.".
17 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Шу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 25-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер– 43 381мың теңге:
салықтық түсiмдер – 694 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 42 687мың теңге;
2) шығындар – 44 117мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 736 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 736 мың теңге.".
21 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Таукент кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 31-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: