О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 23/127-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 8 ноября 2023 года № 6/36-VIII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 23/127-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1. доходы – 13 463225тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 034 602тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 307 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 120 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 277 616 тысяч тенге;
2) затраты – 13 754 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 225 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36 225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 327 770тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327 770тысяч тенге:
поступления займов – 36 225 тысяч тенге;
погашение займов – 5 271 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 296 816 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2023 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов,индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 52 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/127-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 6/36-VIII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихатыШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/127-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 463225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 034602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 307 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 120 700 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 277 616 мың теңге;
2)шығындар – 13 754770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 225 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 327 770 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327 770 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 36 225 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 271 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 296 816 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығынан 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 52 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.