О признании утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 01 декабря 2022 года № 593 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Толебийскому району Туркестанской области на 2023 год"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 28 сентября 2023 года № 639
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 01 декабря 2022 года № 593 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Толебийскому району Туркестанской области на 2023 год"
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Телгараев

"Түркістан облысы Төлеби ауданы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 01 желтоқсандағы № 593 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 639 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысы Төлеби ауданы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 01 желтоқсандағы № 593 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күніне бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Телғараев