О бюджетах поселковых и сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 12/1-08
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 309 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –122 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 494 тысяч тенге;
2) затраты – 70 961 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -652,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –652,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 652,0 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 940 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 760 тысяч тенге;
2) затраты – 64 123 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2183,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2183,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –2183,0 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12/1-08 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 309 мың теңге:
салықтық түсiмдер –19 693 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–122 мың теңге;
трансферттер түсiмi–50 494 мың теңге;
2) шығындар –70 961 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-652,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 652 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 652 мың теңге".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"2. Арыс ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 940 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 180 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–47 760 мың теңге;
2) шығындар –64 123 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-2183,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2183,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2183,0 мың теңге ".
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

"3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 446 тысяч тенге:
налоговые поступления –36 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 902 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 229 тысяч тенге;
2) затраты – 104 852 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1406,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1406,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1406,0 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 027 тысяч тенге:
налоговые поступления –13 735 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0:
поступления от продажи основного капитала – 393 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 62 899 тысяч тенге;
2) затраты – 78 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-1603,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1603,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1603,0 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 856 тысяч тенге;
налоговые поступления –32 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступленияе от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов –52 146 тысяч тенге;
2) затраты – 86 503 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

"3. Балықты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 103 446 мың теңге:
салықтық түсiмдер –36 315 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 902 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 229 мың теңге;
2) шығындар – 104 852 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 406,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 406,0 мың теңге :
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 406,0 мың теңге".
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"4. Жабағылы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 77 027 мың теңге:
салықтық түсiмдер –13 735 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0:
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –393 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 62 899 мың теңге;
2) шығындар – 78 630 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-1 603,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 603,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 603,0 мың теңге".
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"5. Жаскешу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84 856 мың теңге:
салықтық түсiмдер –32 410 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –300 мың теңге;
трансферттер түсiмi –52 146 мың теңге;
2) шығындар – 86 503 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

"8. Утвердить бюджет сельского округа Майлыкент на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 275 553 тысяч тенге:
налоговые поступления –239 804 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –3 987 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 31 732 тысяч тенге;
2) затраты – 282 902 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7349,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7349,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7349,0 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"9. Утвердить бюджет сельского округа Машат на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы –63 815 тысяч тенге:
налоговые поступления –14 497 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 354 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 864 тысяч тенге;
2) затраты – 63 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –165,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 165,0 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"10. Утвердить бюджет сельского округа Мичурина на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы –87 661 тысяч тенге:
налоговые поступления – 31 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 86 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 56 310 тысяч тенге;
2) затраты – 88 676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

"8. Майлыкент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 275 553 мың теңге:
салықтық түсiмдер –239 804 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3987;
трансферттер түсiмi – 31 732 мың теңге;
2) шығындар – 282 902 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -7 349,0 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 349,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 349,0 мың теңге".
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"9. Машат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 815 мың теңге:
салықтық түсiмдер 14 497 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –354 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 48 864 мың теңге;
2) шығындар – 63 980 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –165,0 мың теңге ".
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"10. Мичурин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 87 661 мың теңге:
салықтық түсiмдер –31 265 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсiмi –56 310 мың теңге;
2) шығындар – 88 676 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Х.Байысбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12/1-08
Бюджет Акбиикского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2024 № 19/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

16. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х.Байысбаев
Түлкібас аудандық мәслихаты
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12/1-08 шешіміне 1-қосымша
Акбиік ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 19/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге