О бюджетах поселковых и сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 12/1-08
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 759 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –1 732 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 494 тысяч тенге;
2) затраты – 75 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -652,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –652,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 652,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 12.11.2024 № 26/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 486 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 907 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 760 тысяч тенге;
2) затраты – 71 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2183,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2183,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –2183,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 12.11.2024 № 26/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12/1-08 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 759 мың теңге:
салықтық түсiмдер –22 533 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–1 732 мың теңге;
трансферттер түсiмi–50 494 мың теңге;
2) шығындар –75 411 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-652,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 652 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 652 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 26/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"2. Арыс ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69 439 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 819 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–4 907 мың теңге ;
трансферттер түсiмi–47 760 мың теңге;
2) шығындар –71 669 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-2183,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2183,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2183,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 26/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

"3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 426 тысяч тенге:
налоговые поступления –48 569 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 8 628 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 229 тысяч тенге;
2) затраты – 122 832 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1406,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1406,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1406,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 12.11.2024 № 26/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 337 тысяч тенге:
налоговые поступления –14 784 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 57 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 597 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 62 899 тысяч тенге;
2) затраты – 81 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-1603,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1603,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1603,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 12.11.2024 № 26/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 262 тысяч тенге;
налоговые поступления –37 683 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступленияе от продажи основного капитала – 2 433 тысяч тенге;
поступления трансфертов –52 146 тысяч тенге;
2) затраты – 93 909 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

"3. Балықты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 121 426 мың теңге:
салықтық түсiмдер –48 569 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 8 628 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 229 мың теңге;
2) шығындар – 122 832 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 406,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 406,0 мың теңге :
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 406,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 26/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"4. Жабағылы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 337 мың теңге:
салықтық түсiмдер –14 784 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 57 мың теңге:
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –2 597 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 62 899 мың теңге;
2) шығындар – 81 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-1 603,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 603,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1 603,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 26/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"5. Жаскешу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 92 262 мың теңге:
салықтық түсiмдер –37 683 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –2 433 мың теңге;
трансферттер түсiмi –52 146 мың теңге;
2) шығындар – 93 909 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Х.Байысбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12/1-08
Бюджет Акбиикского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 12.11.2024 № 26/1-08 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

16. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х.Байысбаев
Түлкібас аудандық мәслихаты
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12/1-08 шешіміне 1-қосымша
Акбиік ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 26/1-08 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3