О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 25-161-VII "О бюджете города, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2023 года № 14-64-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №25-161-VІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 464 603 тысяч тенге:
налоговые поступления – 217 182 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 585 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 246 836 тысяч тенге;
2) затраты – 466 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 103 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 103 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекова на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 217 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 403тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 66 814 тысяч тенге;
2) затраты – 88 476 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1259 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 259 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-161-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-64-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-161-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
"1. Шардара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 464 603 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 217 182 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 585 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 246 836 мың теңге;
2) шығындар – 466 706 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 103 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 87 217 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 403 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 66 814 мың теңге;
2) шығындар – 88 476 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 259 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 259 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

6. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 047 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 731 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 51 316 тысяч тенге;
2) затраты – 60 213 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 166 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет сельского округа Суткент на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 824 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 807 тысяч тенге;
2) затраты – 54 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 135 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет сельского округа Акшенгелди на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 105 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 851 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 254 тысяч тенге;
2) затраты – 68 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 223 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в новой редакции:

6. Қызылқұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 60 047 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 731 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 51 316 мың теңге;
2) шығындар – 60 213 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 166 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166 мың теңге.
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
7. Сүткент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 54 824 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 017 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 807 мың теңге;
2) шығындар – 54 959 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 135 мың теңге.
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
8. Ақшеңгелді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 68 105 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 851 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 60 254 мың теңге;
2) шығындар – 68 328 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 мың теңге.
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: