Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Ошакты Келесского района Туркестанской области от 11 декабря 2023 года № 114
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Ошакты РЕШИЛ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ошақты ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 114 шешiмi
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:

1. Установить публичный сервитут во временное безвозмездное пользование сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 0,00221 га по улицам М. Курбанова и С.Муканова в Келесском районе, Ошактинском сельском округе, населенном пункте Ошакты для строительства волоконно-оптической линии филиалу акционерного общества "Казахтелеком" дирекции по управлению проектами.
При использовании земельного участка в целях ведения и эксплуатации волоконно-оптической линии связи филиалу акционерного общества "Казахтелеком" дирекции управления проектами соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.

1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы-жобаларды басқару дирекциясына Келес ауданы, Ошақты ауылдық округі, Ошақты елді мекені М.Құрбанов және С.Мұқанов көшелерінің бойынан талшықты-оптикалық байланыс желісі құрылысы үшін жалпы көлемі 0,0221 га жер телімін, жерді меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз қысқа 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы-жобаларды басқару дирекциясы Қазақстан Республикасының заңнамасының талаптарын сақтасын.