О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 28 декабря 2022 года № 186 "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 30 мая 2023 года № 28. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 186 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 131 895 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 729 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 167 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 999 тысяч тенге;
2) затраты – 133 846 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 951 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 951 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 951 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 131 284 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 174 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 871 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 176 тысяч тенге;
2) затраты – 138 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 101 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 101 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 101 тысяч тенге .".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 129 823 тысяч тенге:

Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 186 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 28 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы " Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 186 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 131 895 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 729 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 167 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 120 999 мың теңге;
2) шығындар – 133 846 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 951 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 951 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 951 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 131 284 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 871 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 70 176 мың теңге;
2) шығындар – 138 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 101 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 101 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 101 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 129 823 мың теңге:

используемые остатки бюджетных средств – 14 301 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Сауран С.Байсбаев
Приложение 1 к решению
Сауранского районного
маслихата от "30" май
2023 года № 28
Приложение 1 к решению
Сауранского районного
маслихата от "28" декабря
2022 года № 186
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 301 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихатының төрағасы С.Байсбаев
Сауран аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
"30" мамырдағы № 28
шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"28" желтоқсандағы № 186
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

300
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
300
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
300
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-329
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
329
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Используемые остатки бюджетных средств
329
8
Используемые остатки бюджетных средств
329
01
Остатки бюджетных средств
329
Свободные остатки бюджетных средств
329
Приложение 9 к решению
Сауранского районного
маслихата от "30" май
2023 года № 28
Приложение 25 к решению
Сауранского районного
маслихата от "28" декабря
2022 года № 186
Бюджет сельского округа Орангай на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

300
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
300
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
300
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-329
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
329
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
329
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
329
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
329
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
329
Сауран аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
"30" мамырдағы № 28
шешіміне 9-қосымша
Сауран аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"28" желтоқсандағы № 186
шешіміне 25-қосымша
2023 жылға арналған Оранғай ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
2
3