О признании утратившим силу постановления акимата района Сауран № 385 от 05 декабря 2022 года
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 29 августа 2023 года № 244
В соответствии статьи - 107 Социального кодекса Республики Казахстан, статьи - 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи - 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Сауран № 385 "Об установлении квот на рабочие места на 2023 год для трудоустройства лиц района Сауран, состоящих на учете службы пробации , освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до достижения совершеннолетия, являющихся выпускниками организаций образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Жангазиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Г.Усенбаев

Сауран ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 385 қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 тамыздағы № 244 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік кодекстің 107 - бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 - бабтарына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65 - бабына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауран ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы Сауран ауданы әкімдігінің № 385 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.
3. Қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Ғ.Үсенбаев