О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 58 029,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 873 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 150,9 тысяч тенге;
2) затраты – 59 063,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1034 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1034 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 45 150,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 45 132,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 412 120,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 116 533,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 869,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 294 502,3 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 029,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 150,9 мың теңге;
2) шығындар – 59 063,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 034 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 45 150,9 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 45 132,9 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 412 120,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 116 533,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 869,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 294 502,3 мың теңге;

2) затраты – 419 743 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 622,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 622,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 622,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 294 502,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 74 тысяч тенге, из областного бюджета – 175 553 тысяч тенге из районного бюджета – 118 875,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 547,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 555 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 992,6 тысяч тенге;
2) затраты – 67 359,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 811,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 811,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 811,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2024 № 20/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 51 992,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 49 тысяч тенге, из районного бюджета – 51 943,6 тысяч тенге.

2) шығындар – 419 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 622,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 622,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 622,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 294 502,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 74 мың теңге, облыстық бюджеттен – 175 553 мың теңге, аудандық бюджеттен – 118 875,3 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 547,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 555 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 992,6 мың теңге;
2) шығындар – 67 359,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 811,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811,7 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 31.12.2024 № 20/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 51 992,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 49 мың теңге, аудандық бюджеттен – 51 943,6 мың теңге ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -673,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 673,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 91 195 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из областного бюджета – 14 829 тысяч тенге, из районного бюджета – 76 343 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 870,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 032,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 803,2 тысяч тенге;
2) затраты – 93 953,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1083,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1083,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 083,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2024 № 20/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 80 803,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 80 792,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2024 № 20/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 673,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 673,1 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 91 195 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, облыстық бюджеттен – 14 829 мың теңге, аудандық бюджеттен – 76 343 мың теңге енгізілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 870,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 032,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 803,2 мың теңге;
2) шығындар – 93 953,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 083,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1083,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 083,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 31.12.2024 № 20/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2024 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 80 803,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 80 792,2 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 31.12.2024 № 20/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 387 588,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 203 тысяч тенге, из областного бюджета – 144 151,9 тысяч тенге, из районного бюджета – 243 234 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 632 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 950 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 823,2 тысяч тенге;
2) затраты – 159 221,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1816,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1816,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 816,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 87 823,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 10,5 тысяч тенге, из районного бюджета – 87 812,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 215,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 013 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 387 588,9 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 203 мың теңге, облыстық бюджеттен – 144 151,9 мың теңге, аудандық бюджеттен – 243 234 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 823,2 мың теңге;
2) шығындар – 159 221,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 816,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 816,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 816,5 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 87 823,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 10,5 мың теңге, аудандық бюджеттен 87 812,7 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 215,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 013 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 114 667,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 114 649,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 879,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 082 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 184 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127 613,3 тысяч тенге;
2) затраты – 132 318,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -439 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 439 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 439 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 127 613,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 8,6 тысяч тенге, из областного бюджета – 55 468 тысяч тенге, из районного бюджета – 72 136,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 302,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 607,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 001 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 693,9 тысяч тенге;
2) затраты – 97 999,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

22. 2024 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 114 667,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 114 649,6 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 879,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 082 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 184 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127 613,3 мың теңге;
2) шығындар – 132 318,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 439 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 439 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 439 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2024 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 127 613,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 8,6 мың теңге, облыстық бюджеттен – 55 468 мың теңге, аудандық бюджеттен – 72 136,7 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 302,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 607,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 001 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 693,9 мың теңге;
2) шығындар – 97 999,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 982,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 59 721,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 21,9 тысяч тенге, из районного бюджета – 59 699,4 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 982,6 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2024 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 59 721,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 21,9 мың теңге, аудандық бюджеттен – 59 699,4 мың теңге ескерілсін.

Сноска. Пункт 34 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
35. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8/4 - VIII
Бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2024 год

Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының төрағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ № 8/4 - VIII шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті