О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 301 тысяч тенге;
2) затраты – 53 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1034 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1034 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 44 301 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 44 283 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 196 611,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 159 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 626,7 тысяч тенге;
2) затраты – 204 234,6 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 301 мың теңге;
2) шығындар – 53 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 034 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 44 301 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 44 283 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 196 611,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 159 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 626,7 мың теңге;
2) шығындар – 204 234,6 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 622,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 622,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 622,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 117 626,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 74 тысяч тенге, из районного бюджета – 117 552,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 134,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 609,7 тысяч тенге;
2) затраты – 62 946,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 811,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 811,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 811,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 48 609,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 49 тысяч тенге, из районного бюджета – 48 560,7 тысяч тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 622,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 622,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 622,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 117 626,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 74 мың теңге, аудандық бюджеттен – 117 552,7 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 134,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 609,7 мың теңге;
2) шығындар – 62 946,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 811,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811,7 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 48 609,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 49 мың теңге, аудандық бюджеттен – 48 560,7 мың теңге ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -673,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 673,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 115 097,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из областного бюджета – 20 000 тысяч тенге, из районного бюджета – 95 074,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 463,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 504 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 913,8 тысяч тенге;
2) затраты – 86 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 083,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 083,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 083,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 74 913,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 74 902,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 673,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 673,1 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 115  097,1 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, облыстық бюджеттен – 20 000 мың теңге, аудандық бюджеттен – 95 074,1 мың теңге енгізілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 463,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 913,8 мың теңге;
2) шығындар – 86 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 083,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1083,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 083,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2024 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 74 913,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 74 902,8 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 263 569,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 203 тысяч тенге, из районного бюджета – 263 366,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 745,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 506 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 395,1 тысяч тенге;
2) затраты – 143 561,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 816,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 816,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 816,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 94 395,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из районного бюджета – 94 372,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 161,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 439 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58 тысяч тенге;

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 263 569,6 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 203 мың теңге, аудандық бюджеттен – 263 366,6 мың теңге енгізілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 745,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 506 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 395,1 мың теңге;
2) шығындар – 143 561,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 816,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 816,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 816,5 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 94 395,1 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, аудандық бюджеттен – 94 372,1 мың теңге енгізілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 130 161,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58 мың теңге;

22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 101 539,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 101 521,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 011,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 422 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 262 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 327,5 тысяч тенге;
2) затраты – 70 450,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -439 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 439 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 439 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2024 целевые текущие трансферты в сумме 66 327,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 66 316,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 563 тысяч тенге;
2) затраты – 76 293 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

22. 2024 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 101 539,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 101 521,7 мың теңге енгізілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 011,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 262 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 327,5 мың теңге;
2) шығындар – 70 450,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 439 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 439 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 439 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2024 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 66 327,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 66 316,5 мың теңге енгізілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 563 мың теңге;
2) шығындар – 76 293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 982,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.04.2024 № 11/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 63 523,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из районного бюджета – 63 500,4 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 982,6 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.04.2024 № 11/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2024 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 63 523,4 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, аудандық бюджеттен – 63 500,4 мың теңге енгізілсін.