О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 01-03/VIII-17-7
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2023 года №01-03/VIII-15-2 "О бюджете Зайсанского района на 2024-2026 годы" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенсайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 79 599,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8 495,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 418,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 133,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 552,1 тысяч тенге;
2) затраты - 80 469,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -870,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 870,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 870,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.05.2024 № VIII-23-5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. 2. Учесть, что в бюджете Кенсайского сельского округа на 2024 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 50 707,0 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 01-03/VIII-17-7 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 73-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2024-2026жылдарға Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы жылғы 25 желтоқсандағы №01-03/VIII -15-2 шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1) тармақшасынаЗайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79599,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8495,4мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 418,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –133,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –70552,1мыңтеңге;
2) шығындар – 80469,6мыңтеңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу– 0,0мыңтеңге, соның ішінде:
бюджеттіккредиттер– 0,0мыңтеңге;
бюджеттіккредиттердіөтеу – 0,0мыңтеңге;
4) қаржыактивтеріменжасалатыноперацияларбойынша сальдо – 0,0мыңтеңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -870,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 870,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 870,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 27.05.2024 № VIII-23-5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Кеңсай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 50 707,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

2-1. Используемые остатки бюджетных средств 870,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2024 № VIII-21-15 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Е. Загипаров
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата

2-1. 870,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 27.03.2024 № VIII-21-15 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының