О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 30/9-VII "О бюджете Куйганского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2023 года № 3/9-VIII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Куйганского сельского округа на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 30/9-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 61003,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4299,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5973,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 50565,0 тысяч тенге;
2) затраты - 61514,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 511,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств -511,5 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете Куйганского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Куйганского сельского округа на 2023 год в сумме 38296,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата

"Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/9-VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/9-VIII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/9-VII "Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 61003,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4299,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5973,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 50565,0 мың теңге;
2) шығындар - 61514,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 511,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 511,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 511,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық бюджеттен Құйған ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2023 жылға 38296,0 мың теңге сомасында Құйған ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім
аудандық мәслихатының