О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 30/3-VII "О бюджете Акбулакского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2023 года № 10/4-VIII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Акбулакского сельского округа на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 30/3-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Курчумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 48462,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1482,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 42980,0 тысяч тенге;
2) затраты - 49169,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 707,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 707,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 707,7 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 707,7 тысяч тенге.

"Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/3-VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 10/4-VIII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/3-VII "Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48462,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1482,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46980,0 мың теңге;
2) шығындар – 49169,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 707,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 707,7 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 707,7 мың теңге.

2. Учесть в бюджете Акбулакского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Акбулакского сельского округа на 2023 год в сумме - 27312,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение к решению
Курчумского районного
маслихата от 20 ноября 2023

2. Аудандық бюджеттен Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2023 жылға - 27312,0 мың теңге сомасында Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 20