О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 30/9-VII "О бюджете Куйганского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2023 года № 11/6-VIII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Куйганского сельского округа на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 30/9-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 82039,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4335,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 129,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5973,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71601,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82550,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 511,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств -511,5 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете Куйганского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Куйганского сельского округа на 2023 год в сумме 38296,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата

"Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/9-VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 11/6-VIII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/9-VII "Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82039,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4335,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 129,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5973,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 71601,0 мың теңге;
2) шығындар – 82550,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 511,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 511,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 511,5 мың теңге.";
2. Аудандық бюджеттен Құйған ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2023 жылға 38296,0 мың теңге сомасында Құйған ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім
аудандық мәслихатының