О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 30/2-VII "О бюджете Тарбагатайского района на 2023-2025 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно Казахстанской области от 23 октября 2023 года № 8/2-VIII
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тарбагатайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №30/2-VII следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 258 689,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 225 448,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 970,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 169,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 009 102,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 299 963,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 377,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –82 800,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 422,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 651,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 651,1 тысяч тенге;
поступление займов – 82 800,0 тысяч тенге;
погашение займов – 29 422,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 273,3 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящего решения, указанное решение дополнить приложениями 4, 5, 6 согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата

Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 8/2-VIII шешімі
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №30/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 258 689,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 225 448,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 970,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 169,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 009 102,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 299 963,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 377,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 422,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 651,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 651,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 800,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –29 422,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 41 273,3 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің 1 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес аталған шешім 4, 5, 6 қосымшалаымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

331 880,0
2
Социальная помощь
550 093,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
550 093,0
002
Программа занятости
117 565,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
55 089,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 627,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 374,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
181 859,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
76 108,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
42 472,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 399,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 416,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 416,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 490,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 500,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 426,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 403 875,4
1
Жилищное хозяйство
488 962,4
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
488 962,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
477 605,4
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 357,0
2
Коммунальное хозяйство
853 000,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
853 000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

331 880,0
2
Әлеуметтiк көмек
550 093,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
550 093,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117 565,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
55 089,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 627,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 374,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
181 859,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
76 108,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
42 472,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 399,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 416,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 416,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 490,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 426,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 403 875,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
488 962,4
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
488 962,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
477 605,4
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 357,0
2
Коммуналдық шаруашылық
853 000,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
853 000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

1 125 702,0
в том числе:
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
828 765,0
01
Жилищное хозяйство
11 357,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 357,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 357,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
4 500,0
Разработка ПСД с получением заключения комплексной вневедомственной экспертизы по проекту"Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства к 50 одноэтажным домам в с.Акжар микрорайон "Школа" Тарбагатайского района, ВКО (сети водоснабжения и электроснабжения)"
4 500,0
015
За счет средств местного бюджета
6 857,0
На проведении экспертизы строительсва АМС в селе Жанаауыл
6 857,0
02
Коммунальное хозяйство
817 408,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
817 408,0
058
Водоснабжение и водоотведение в сельских населенных пунктах
817 408,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
405 060,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Куйган Тарбагатайского района
205 060,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жанаауыл Тарбагатайского района
200 000,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
18 200,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Куйган Тарбагатайского района
1 000,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жанаауыл Тарбагатайского района
1 000,0
Реконструкция канализационных сетей в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО (подводка к домам)
0,0
Разработка ПСД по проекту "Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Асусай Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
Разработка ПСД по проекту "Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Шорга Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
Разработка ПСД по проекту"Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Шенгельды Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
Разработка ПСД по проекту "Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Жанатилеу Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
388 898,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Куйган Тарбагатайского района
200 000,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жанаауыл Тарбагатайского района

1 125 702,0
оның ішінде:
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
828 765,0
01
Тұрғын үй шаруашылығы
11 357,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
11 357,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 357,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4 500,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы "Мектеп" шағын ауданындағы 50 бір қабатты үйлерді абаттандыру және "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы" жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманың қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу (сумен жабдықтау және электрмен жабдықтау желілері)"
4 500,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6 857,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылында АМС құрылысына сараптама жүргізуге
6 857,0
02
Коммуналдық шаруашылық
817 408,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
817 408,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
817 408,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
405 060,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құйған ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
205 060,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
200 000,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
18 200,0
Тарбағатай ауданы Құйған ауылының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
1 000,0
Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
1 000,0
Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы кәріз желілерін қайта жаңарту (үйлерге қосу)
0,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Асусай ауылында су құбыры желілері мен су жинау құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Шорға ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Шеңгелді ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Жаңатілеу ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
388 898,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құйған ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
200 000,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға

809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
296 537,0
039
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
296 537,0
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
296 537,0
Реконструкция канализационных сетей в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО (подводка к домам)
296 537,0
Приложение 3 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от "23" октября 2023 года
№ 8/2-VIII
Приложение 5 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 30/2-VII
Целевые трансферты из областного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование затрат
Целевые трансферты из областных бюджетов

809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
296 537,0
039
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
296 537,0
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
296 537,0
Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы кәріз желілерін қайта жаңарту (үйлерге қосу)
296 537,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 23 қазандағы
№ 8/2-VIII шешіміне 3-қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 30/2-VII шешіміне 5-қосымша
Облыстық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Шығындар атауы
Облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер

1 246 579,6
в том числе:
01
Государственные услуги общего характера
153 763,9
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
12 024,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 024,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
12 024,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
12 024,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
141 739,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1812,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1812,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
1812,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
139 927,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
137 772,9
028
За счет трансфертов из областного бюджета
137 772,9
Средний ремонт дорог улицы С. Торайгырова в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО
33 036,1
Средний ремонт дорог улицы Кабдешова в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО
67 776,8
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения Подъезд к селу Кабанбай Тарбагатайского района ВКО
0,0
Устройство уличного освещения ул. Кабдешова в с.Акжар Тарбагатайского района ВКО
36 960,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2 155,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
2 155,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
434 847,0
1
Социальное обеспечение
276 880,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
276 880,0
005
Государственная адресная социальная помощь
276 880,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
276 880,0
2
Социальная помощь
156 889,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 889,0
002
Программа занятости
99 793,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
99 793,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 929,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
28 929,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

1 246 579,6
оның ішінде:
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
153 763,9
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
12 024,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 024,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 024,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
12 024,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
141 739,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 812,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 812,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
1 812,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
139 927,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
137 772,9
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
137 772,9
ШҚО Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы С.Торайғыров көшесінің жолдарын орташа жөндеу
33 036,1
ШҚО Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы Қабдешов көшесінің жолдарын орташа жөндеу
67 776,8
ШҚО Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылына кіреберіс аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
0,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы Қабдешов көшесіне жарықтандыру құрылғыларын орнату
36 960,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 155,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
2 155,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
434 847,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
276 880,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
276 880,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
276 880,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
276 880,0
2
Әлеуметтiк көмек
156 889,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 889,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
99 793,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
99 793,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 929,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
28 929,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету