О бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 -2026 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 12/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджет Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 840,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 275,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 351,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 213,4 тысяч тенге;
2) затраты – 73 097,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -257,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 257,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 257,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2024 № 20/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 38 058,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 28 155,4 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 840,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 275,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 351,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 213,4 мың теңге;
2) шығындар – 73 097,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -257,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 257,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 257,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 20/7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 38058,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен - 28 155,4 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2024 № 20/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3-1. Используемые остатки бюджетных средств 257,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 20/7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 257,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата
от 29 декабря 2023 года
№ 12/7-VIII
Бюджет Карасуского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2024 № 20/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 12/7-VIII шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 20/7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КIРICТЕР

от 29 декабря 2023 года
№ 12/7-VIII
Использование свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
II. ЗАТРАТЫ

2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 12/7-VIII шешіміне
4-қосымша
Бюджет қаражаты бос қалдықтарының пайдалануы
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР