О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2024-2026 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 108
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 97 "О бюджете Уланского района на 2024-2026 годы", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 147942,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21747,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 126195,2 тысяч тенге;
2) затраты – 149079,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1136,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1136,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1136,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23687,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 102508,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47488,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12303,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 108 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 97 "2024-2026 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147942,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21747,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126195,2 мың теңге;
2) шығындар – 149079,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1136,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1136,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1136,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23687,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 102508,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47488,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12303,0, мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -8031,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8031,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8031,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
14.Учесть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 32005,0 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 61628,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64591,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14253,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50338,8 тысяч тенге;
2) затраты – 65178,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -586,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 586,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 586,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
17. Учесть в бюджете Саратовского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 25837,0 тысяч тенге.
18. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 24501,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8031,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8031,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8031,9 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 32005,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
15. 2024 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 61628,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024-2026 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64591,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14253,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50338,8 мың теңге;
2) шығындар – 65178,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -586,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 586,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 586,8 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2024 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25837,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
18. 2024 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 24501,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 469,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
23. Учесть в бюджете Таргынского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23568,0 тысяч тенге.
24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 101270,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
25. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63581,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22142,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41439,1 тысяч тенге;
2) затраты – 73615,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10034,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10034,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10034,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Учесть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 33936,0 тысячи тенге.
21. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 7503,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.08.2024 № 165 (вводится в действие с 01.01.2024).
28. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 469,9 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2024 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23568,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
24. 2024 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 101270,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2024-2026 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63581,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22142,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41439,1 мың теңге;
2) шығындар – 73615,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10034,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10034,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10034,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2024 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33936,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
27. 2024 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 7503,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 26.08.2024 № 165 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2024-2026 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

32. Учесть в бюджете Азовского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 21617,0 тысяч тенге.
33. Предусмотреть в бюджете Азовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 8403,0 тысячи тенге.
34. Утвердить бюджет поселка Огневка на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51198,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2043,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1035,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48114,6 тысяч тенге;
2) затраты – 51318,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -119,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
35. Учесть в бюджете поселка Огневка на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 29029,0 тысяч тенге.
36. Предусмотреть в бюджете поселка Огневка на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 19085,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
37. Утвердить бюджет Багратионовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57666,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26426,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31240,2 тысяч тенге;
2) затраты – 58674,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

32. 2024 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21617,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
33. 2024 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1770,7 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.03.2024 № 129 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2024-2026 жылдарға арналған Огневка кентінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51198,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2043,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1035,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48114,6 мың теңге;
2) шығындар – 51318,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -119,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119,8 мың теңге.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. 2024 жылға арналған Огневка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 29029,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
36. 2024 жылға арналған Огневка кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 19085,6 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2024-2026 жылдарға арналған Багратион ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57666,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31240,2 мың теңге;
2) шығындар – 58674,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1008,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1008,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1008,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
38. Учесть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 18906,0 тысяч тенге.
39. Предусмотреть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 12334,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 39 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
40. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40970,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14043,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26927,1 тысяч тенге;
2) затраты – 42041,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1070,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1070,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1070,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 40 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2024 № 178 (вводится в действие с 01.01.2024).
41. Учесть в бюджете Каменского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 15328,0 тысяч тенге.
42. Предусмотреть в бюджете Каменского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 11599,1 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1008,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1008,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1008,7 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2024 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18906,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
39. 2024 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 12334,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. 2024-2026 жылдарға арналған Каменка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41, 42-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40970,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14043,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26927,1 мың теңге;
2) шығындар – 42041,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1070,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1070,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1070,9 мың теңге.
Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.10.2024 № 178 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2024 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 15328,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
42. 2024 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 11599,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.

47. Учесть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 16649,0 тысяч тенге.
48. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 23662,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 48 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.08.2024 № 165 (вводится в действие с 01.01.2024).

47. 2024 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16649,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
48. 2024 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 23662,6 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 48-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 26.08.2024 № 165 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).