О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 29 сентября 2023 года № 6-7/VIII "О бюджетах сельских округов района Самар на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2023 года № 7-6/VIII
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар от 29.09.2023 года № 6-7/VIII "О бюджетах сельских округов района Самар на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 154,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 592,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 561,9 тысяч тенге;
2) затраты – 82 709,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –9555,5 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 68 561,9 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 329,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 229,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 329,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 6-7/VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 7-6/VIII шешімі
Самар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Самар ауданы мәслихатының 2023.09.29 № 6-7/VIII "2023-2025 жылдарға арналған Самар ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 154,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 592,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 561,9 мың теңге;
2) шығындар – 82 709,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 555,5 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 68 561,9 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. 2023-2025 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 329,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 229,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 329,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 872,5 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Учесть в бюджете Бастаушинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 35 229,0 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет Мариногорского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 882,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2169,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 713,1 тысяч тенге;
2) затраты – 65 967,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85,0 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 63 713,1 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 782,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 245,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 537,3 тысяч тенге;
2) затраты – 67 141,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 358,7 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 872,5 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
4. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 35 229,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
7. 2023-2025 жылдарға арналған Мариногорка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 882,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2169,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 713,1 мың теңге;
2) шығындар – 65 967,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85,0 мың теңге.
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
8. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 63 713,1 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
11. 2023-2025 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 65 782,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3245,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 537,3 мың теңге;
2) шығындар – 67 141,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 358,7 теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

используемые остатки бюджетных средств –205,0 тысяч тенге.
пункт 16 изложить в новой редакции:
16. Учесть в бюджете Сарыбельского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 68 649,0 тысяч тенге.
Приложения № 1, 4, 10, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова
Приложение № 1 к решению
маслихата района Самар

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 205,0 теңге.
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
16. 2023 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 68 649,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Көрсетілген шешімнің № 1, 4, 10, 16, 19, 22 қосымшалары осы шешімнің № 1 ,2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының