О бюджете поселка Круглоозерный на 2024-2026 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 8-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 563 028 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 539 092 тысячи тенге;
2) затраты – 582 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 060 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 060 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 06.03.2024 № 9-7 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 7-2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2024 год поступление трансфертов из вышестоящих органов в сумме 324 294 тысячи тенге и субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 176 372 тысячи тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 563 028 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 539 092 мың теңге;
2) шығындар – 582 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 060 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 060 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 06.03.2024 № 9-7 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 7-2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2024 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджетінде жоғары тұрған органдардан 324 294 мың теңге сомасында трансферттер түсімі және қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 176 372 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2023 года № 8-5
Бюджет поселка Круглоозерный на 2024 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 8-5 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті