О бюджете поселка Круглоозерный на 2024-2026 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 8-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 621 903 тысячи тенге:
налоговые поступления – 40 438 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 715 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 576 004 тысячи тенге;
2) затраты – 640 963 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 060 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 060 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 17.12.2024 № 17-6 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 7-2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы".

2024-2026 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 621 903 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 715 мың теңге;
трансферттер түсімі – 576 004 мың теңге;
2) шығындар – 640 963 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 060 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 060 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 17.12.2024 № 17-6 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 7-2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2024 год поступление трансфертов из вышестоящих органов в сумме 324 294 тысячи тенге и субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 176 372 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

3. 2024 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджетінде жоғары тұрған органдардан 324 294 мың теңге сомасында трансферттер түсімі және қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 176 372 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение 1 к решению
Уральского городского маслихата
от 27 декабря 2023 года № 8-5
Бюджет поселка Круглоозерный на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 17.12.2024 № 17-6 (вводится в действие с 01.01.2024).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 8-5 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 17.12.2024 № 17-6 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы