О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №28-8 "О бюджете Тауского сельского округа Жанибекского района на 2023–2025 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 апреля 2023 года № 3-8
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №28-8 "О бюджете Тауского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Тауского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 964 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 744 тысячи тенге;
2) затраты – 41 498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 534 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 27 апреля 2023 года №3-8
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 29 декабря 2022 года №28-8
Бюджет Тауского сельского округа на 2023 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №28-8 "2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 3-8 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №28-8 "2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті туралы шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 964 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 744 мың теңге;
2) шығындар – 41 498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 534 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 сәуірдегі №3-8 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы №28-8
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6