О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 28-9 "О бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023–2025 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2023 года № 10-8
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 28-9 "О бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 782 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1343 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 439 тысячи тенге;
2) затраты – 52 828 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-9 "2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 тамыздағы № 10-8 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-9 "2023 – 2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 782 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 439 мың теңге;
2) шығындар – 52 828 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 46 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.