О внесений изменении в решение маслихата района Бәйтерек от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2023 года № 8-7. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 7 июня 2024 года № 15-29
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 07.06.2024 № 15-29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек" следующие изменения:
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек" утвержденной указанным решением:
пункт 2 исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Оценка деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" (далее – оценка) проводится для определения эффективности и качества их работы посредством единой информационной системы по управлению персоналом (далее – информационная система). При этом в случае отсутствия технической возможности оценка проводится на бумажных носителях, либо в информационных системах, функционирующих в государственных учреждениях.
Оценка осуществляется на основании результатов достижения КЦИ, методами ранжирования и 360 в зависимости от категории должности оцениваемого лица.
Оценка служащих корпуса "Б" государственных органов, в которых введена система автоматизированной оценки проводится с учетом особенностей, определенными внутренними документами данных государственных органов.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Оценка не проводится в случаях, если срок пребывания оцениваемого служащего на конкретной должности в оцениваемом периоде составляет менее одного месяца. Если в период проведения оценки оцениваемый служащий находится в трудовом или социальном отпуске, периоде временной нетрудоспособности, командировке, стажировке, переподготовке или повышении квалификации, оценка служащего по достижению КЦИ, оценка по методу ранжирования и/или 360 проводится без его участия в установленные пунктом 5 сроки.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:

"Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Бәйтерек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 8-7 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 07.06.2024 № 15-29 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-8 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
2-тармақ алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау (бұдан әрі – бағалау) олардың жұмысының тиімділігі мен сапасын анықтау үшін персоналды басқару бойынша бірыңғай ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ақпараттық жүйе) арқылы жүргізіледі. Бұл ретте техникалық мүмкіндік болмаған жағдайда бағалау қағаз тасымалдағышта немесе мемлекеттік мекемеде жұмыс істейтін ақпараттық жүйелерде жүргізіледі.
Бағалау бағаланатын адамның санатына байланысты НМИ қол жеткізу нәтижелері, саралау және 360 әдістері нәтижелерінің негізінде жүргізіледі.
Автоматтандырылған бағалау жүйесі енгізілген мемлекеттік органдардың "Б" корпусы қызметшілерін бағалау осы мемлекеттік органдардың ішкі құжаттарында айқындалған ерекшеліктерді ескере отырып жүргізіледі.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Егер бағаланатын қызметшінің бағаланатын кезеңде нақты лауазымда болу мерзімі бір айдан кем болған жағдайда, оны бағалау жүргізілмейді. Егер бағаланатын қызметші бағалау жүргізу кезеңінде еңбек немесе әлеуметтік демалыста, еңбекке уақытша қабілетсіздігі кезеңінде, іссапарда, тағылымдамада, қайта даярлауда немесе біліктілігін арттыруда болған жағдайда қызметшіні НМИ қол жеткізу бойынша бағалау, саралау және/немесе 360 әдістері бойынша бағалау оның қатысуынсыз 5-тармақта белгіленген мерзімдерде жүргізіледі.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"12. Главный специалист (кадровой службы) обеспечивает ознакомление оцениваемого служащего с результатами оценки в течение двух рабочих дней со дня ее завершения.
Ознакомление служащих, указанных в части второй пункта 6 настоящей Методики, осуществляется посредством направления заказного письма с уведомлением о его вручении и/или телефонограммы и/или телеграммы и/или текстового сообщения по абонентскому номеру сотовой связи или по электронному адресу либо с использованием иных средств связи, обеспечивающих фиксацию извещения или вызова.";
правый верхний угол приложения 3 изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 4 изложить в следующей редакции:
"Приложение 4
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 5 изложить в следующей редакции:
"Приложение 5
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 6 изложить в следующей редакции:
"Приложение 6
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 7 изложить в следующей редакции:
"Приложение 7
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 8 изложить в следующей редакции:
"Приложение 8
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Хайруллин

"12. Бас маман (кадр қызметі) бағаланатын қызметшіні бағалау нәтижелерімен ол аяқталған соң екі жұмыс күні ішінде таныстыруды қамтамасыз етеді.
Осы Әдістеменің 6-тармағының екінші бөлігінде көрсетілген қызметшілерді таныстыру тапсырылғаны туралы хабарламасы бар тапсырыс хатты және/немесе телефонограмманы және/немесе жеделхатты және/немесе ұялы байланыстың абоненттік нөмірі бойынша немесе электрондық мекенжай бойынша мәтіндік хабарды жіберу арқылы не хабарламаны немесе шақыруды тіркеуді қамтамасыз ететін өзге де байланыс құралдарын пайдалана отырып жүзеге асырылады.";
3-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
3-қосымша";
4-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
4-қосымша";
5-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
5-қосымша";
6-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
6-қосымша";
7-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
7-қосымша";
8-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
8-қосымша".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Хайруллин