О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27-14 "О бюджете Карасуского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 ноября 2023 года № 10-14
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 27 декабря 2022 года №27-14 "О бюджете Карасуского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 541 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 312 тысяч тенге;
2) затраты – 42 575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата С.Мулдашев
Приложение к решению
Казталовского районного
маслихата от 16 ноября
2023 года №10-14
Приложение 1 к решению
Казталовского районного
маслихата от 27 декабря
2022 года №27-14
Бюджет Карасуского сельского округа на 2023 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-14 "2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Қарасу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 10-14 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №27-14 "2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Қарасу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 541 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;.
трансферттер түсімі – 41 312мың теңге;
2) шығындар – 42 575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 16 қарашадағы
№10-14 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27-14 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы